ورود به سایت / ثبت نام
 
 
 
 
     
 
 

طراحی و گرافیک رایانه ای

در ابتدا هر بروسه چاپی باید یک فایل دیجیتال از کار مورد نیاز ( جعبه ، پاکت و ) آماده گردد . این بخش در اصلاح طراحی و یا گرافیک نامیده می شود.
ابتدا با توجه به نیاز مشتری و ساختار مورد استفاده کار چاپی اتود های اولیه آماده شده و پس از آن در سیستم رایانه ای اجرا شده و مایل دیجیتال آماده میشود و جهت کارهای رایانه ای از نرم افزار های مختلف استفاده می گردد. که باعث افزایش کیفیت و همچنین سرعت انجام کار میگردد.

لیتوگرافی سنتی

در این بخش ابتدا فایل های موجود طراحی ها و یا فایل های آرشیو ) توسط دستگاه اینیچ ستر بر روی فیلم نوردهی شده و پس اریابی گردیده و در انتها توسط نوردهی مجدد بر روی زنیک منتقل می گردد.

لیتوگرافی دیجیتال

در این سیستم فایل دیجیتال  از طریق سیستم نوردهی لیزری بصورت مستقیم بر روی زینک منتقل شده و پس از ظهور زینک منتقل شده و پس از ظهور زینک آماده چاپ است در این فرآیند بخش نوردهی بر روی فیلم و ظهور فیلم حذف گردیده است.


چاپ

  این مجموعه با داشتن چاپخانه اختصاصی میتواند چاپ  تا سایز 2 ورقی را در چاپخانه خود را انجام دهد بدلیل کیفیت بالا در مراحل پیش از چاپ  و چاپ این مجموعه چاپخانه  این موسسه 3 دوره برنده جایزه از جشنواره چاپ کردیده است .

Minimize

 
 
 
 
www.megportal.net

Home درباره ما خدمات ما تجهیزات فرم سفارش گالری تصاویر تماس با ما